Dzień Seniora

Szanowni Państwo
Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych,  w dniach 24 i 25 maja b.r. wspólny koncert Narodowego Zespołu Pieśni i Tańca Ukrainy im. Grygoria Wieriowki  oraz Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny rozpocznie się o godzinie 16.30.


Uprzejmie informujemy, że zakończyły się zapisy na koncert, warsztaty i wycieczki podczas Dni Seniora w dniach 24 i 25 maja br.
Zapraszamy do Koszęcina na wydarzenia organizowane w innym terminie

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, włączając się w działania środowiskowe mające na celu aktywizację Seniorów, organizuje w dniach 24-25 maja 2022 roku „Dzień Seniora”.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i odwiedzin naszej siedziby w Koszęcinie. Zapewniamy atrakcyjny program wydarzenia, miłą atmosferę i dobrą śląską kuchnię. Prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa i dołączenie do grona osób „młodych duchem” artystycznie.

Patronat Marszałka Jakuba Chełstowskiego.
Miło nam poinformować, że nad tegoroczną edycją Dnia Seniora – Seniora Aktywnego Artystyczne, który będzie się odbywał w naszej siedzibie w Koszęcinie w dniach 24 i 25 maja 2022 roku - patronat honorowy objął  Pan Jakub Chełstowski – Marszałek Województwa Śląskiego.Wspomagamy słabosłyszących.

polecamy