Październik 2019
Po Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Najbliższe koncerty

Zapowiedzi

    Artyści

    BALET

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
    Jarosław Świątek

    KIEROWNIK BALETU
    Michaił Zubkow

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    ZASTĘPCA KIEROWNIKA BALETU:
    Piotr Cegiełkowski

    ASYSTENCI KIEROWNIKA BALETU:
    Łukasz Huzik
    Marek Świeca
    Aneta Wojtyra

    PEDAGOG BALETU:
    Ilona Pułkownik

    AKOMPANIATOR BALETU:
    Janusz Frączek

    INSPEKTOR BALETU:
    Adam Chmielniak

    SOLIŚCI BALETU:
    Piotr Cegiełkowski
    Kryspin Hermański
    Łukasz Huzik
    Piotr Korpusik
    Jakub Kuchta
    Agnieszka Kulig
    Marek Kulig
    Marzena Lach
    Grzegorz Lubos
    Joanna Osadnik
    Magdalena Ozga
    Piotr Ozga
    Emiliusz Tarnowski
    Izabela Seniów
    Marek Świeca
    Aneta Wojtyra

    KORYFEJE BALETU:
    Monika Cegiełkowska
    Dominika Gordzielik
    Agnieszka Lubczyńska
    Artur Mikulski
    Katarzyna Pol
    Jakub Witkowski
    Kamilla Wójcik

    TANCERZE:
    Katarzyna Bajorek
    Samira Bober
    Adam Chmielniak
    Zuzanna Dzierzbińska
    Marcin Gołdyn
    Joanna Frątczak
    Kamil Kamerdyn
    Tomasz Lis
    Wadim Livanski
    Zofia Nowak
    Pawel Mikhalin
    Karolina Ochmann
    Krystian Olszowski
    Eryk Pacek
    Aliki Pitta
    Robert Przewoźnik
    Dominika Pyka
    Aleksandra Rubersz
    Leanid Sarokin
    Magdalena Sibiga
    Aron Szendzielorz
    Agata Szwiec
    Dominika Tomczyk
    Katarzyna Wojtasik
    Michał Zębik

    CHÓR

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
    Jarosław Świątek

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    KIEROWNIK CHÓRU:
    Krzysztof Anczyk

    ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO DS. KOSTIUMÓW CHÓRALNYCH
    Katarzyna Winiarczyk - Staszyńska

    ASYSTENT KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Sławomir Danielski

    PEDAGODZY CHÓRU:
    Marian Chrobok
    Mariola Płazak-Ścibich
    Ryszard Wojtaszewski
    Gabriela Silva

    INSPEKTOR CHÓRU
    Dariusz Żaczek

    ORGANIZATOR PRACY ARTYSTYCZNEJ
    Dariusz Żaczek
    p.o. Jacek Kapica

    SOLIŚCI CHÓRU:
    Tomasz Antczak
    Joanna Cierniak
    Sławomir Danielski
    Jacek Kapica
    Piotr Koprowski
    Izabela Mirecka
    Piotr Nikiel
    Patrycja Ozga
    Elżbieta Przewoźnik
    Beata Pyda
    Przemysław Spandel
    Karolina Szendera
    Piotr Szolka
    Magdalena Świątek
    Renata Urbanik
    Katarzyna Winiarczyk-Staszyńska
    Izabela Wojtasik
    Krzysztof Wojtyra
    Dariusz Żaczek

    ŚPIEWACY:
    Dawid Biwo
    Joanna Budzisz
    Dariusz Chęciński
    Kamila Feret
    Kamila Hoinkis
    Izabela Koralewska
    Maciej Kucera
    Kuba Kurp
    Sławomir Mazur
    Maciej Nocuń
    Anna Olszowska
    Dariusz Pasterny
    Iwona Pasterny
    Wojciech Patrzyk
    Justyna Piwko-Nikiel
    Przemysław Pochopień
    Kinga Roch
    Maria Puszyńska
    Sylwia Sajdak
    Grzegorz Skiba
    Agnieszka Skut
    Małgorzata Smolka
    Bożena Strzałkowska
    Sylwia Szyda
    Anna Tchórzewska-Mikulska
    Beata Tyrol
    Magdalena Zając

    ORKIESTRA

     

    KIEROWNIK ARTYSTYCZNY
    Jarosław Świątek

    Z-CA KIEROWNIKA ARTYSTYCZNEGO
    Zygmunt Magiera
    Dorota Sitek

    DYRYGENCI
    Mirosław Maciej Banach
    Krzysztof Dziewięcki

    KIEROWNIK ORKIESTRY i KONCERTMISTRZ:
    Danuta Smyła

    INSPEKTOR ORKIESTRY
    Kacper Kalaga

    BIBLIOTEKARZ
    Joanna Roczek

    I SKRZYPCE
    Danuta Smyła
    Grzegorz Wojtasik
    Patrycja Patoła
    Alfons Staniek
    Aleksandra Pietrucha
    Magdalena Marcinowicz-Tomanek

    II SKRZYPCE
    Krzysztof Kawa
    Oskar Radwański
    Joanna Roczek
    Andrzej Kaszuba
    Krzysztof Szendera

    ALTÓWKI
    Urszula Mizera
    Tomasz Śliwiński

    WIOLONCZELE
    Ewa Przywarka
    Anna Wilk-Kogut

    KONTRABAS
    Piotr Mazur

    FLET
    Grażyna Mazur

    OBÓJ
    Paweł Biegiesz

    KLARNETY
    Kacper Kalaga
    Dawid Borowski

    FAGOT
    Anna Palka

    WALTORNIE
    Michał Zdrzałek
    Wojciech Kiełpiński
    Romeo Remeni

    TRĄBKI
    Adrian Gaweł
    Konrad Sajdak

    PUZONY
    Michał Czyż
    Marcin Respondek

    PERKUSJA
    Tadeusz Zdechlikiewicz
    Marek Feret